Szlak turystyczny Dwernik - Chata Socjologa (długość 2,8km, czas przejścia 1,5 godz., znaki niebieskie).
Fragment jednego z dłuższych szlaków, tzw. granicznego, którym z pobliskiego Dwernika możemy dojść do kultowego schroniska Chata Socjologa, położonego na jednym z najdzikszych pasm w Bieszczadach - Otrycie. W Chacie znajduje się obserwatorium, z którego można oglądać bieszczadzkie niebo.

Szlak turystyczny Dwernik - Połonina Caryńska (długość 13,9 km, czas przejścia 5,09 godz., znaki niebieskie).

Szlak turystyczny Dwernik - Bereżki (długość 12,5 km, czas przejścia 4,04 godz., znaki niebieskie).

Szlak rowerowy Dwernik - Muczne (długość 17,5 km, czas przejazdu 1h 18min).
Niezwykle urokliwa trasa, którą poznamy uroki i piekno Bieszczad. Szczególnie polecana osobom, które od asfaltu bardziej cenią odludne miejsca, gdzie dominuje przyroda. Wybierając się na tą wycieczkę trzeba zaopatrzyć się w wodę!

...

Myślisz o wyjeździe w Bieszczady, a masz pupila i chcesz go zabrać? Przyjedź do nas!

Twój wypoczynek z ulubionym czworonogiem jest możliwy dzięki nam. Caryńska Resort & Spa zaprasza swoich gości do spędzenia urlopu w pięknych Bieszczadach razem z domowym pupilem. Posiadamy wyselekcjonowane pokoje, w których pobyt zwierzątka jest mile widziany. 

Relaks w saunie parowej, suchej lub jacuzzi w Bieszczadach

Relaks w saunie parowej, suchej lub jacuzzi w Caryńska Resort & Spa. Odprężenie fizyczne, ukojenie zmysłów w saunie pozwoli na zregenerowanie sił i powrót do równowagi. Z powodzeniem cieszą się zarówno seanse w zaciszu Apartamentów deLux, jak również otwarta strefa saunaSpa. Skorzystaj z możliwości pełnego relaksu u stóp Połoniny Caryńskiej, luksus na wyciągnięcie ręki.

Bilard w Bieszczadach

W klimatycznym ciepłym świetle czekamy na Państwa w Klubie Caryńska przy stole bilardowym. Elegancja i szyk tego sportu z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Po wytężonym dniu, wycieczkach w góry, szusowaniu na nartach czy skuterach śnieżnych, po seansie w saunie i jacuzzi warto spotkać się i odprężyć przy stole do gry w bilard. Bardzo miłe zwieńczenie dnia w Caryńska Resort & Spa.

Ognisko w Bieszczadach

Pobyt w Bieszczadach nie może odbyć się bez długich wieczorów przy ognisku, w świetnym towarzystwie. Bezcenne wieczory i noce przy rozgwieżdżonym niebie (Park Gwiezdnego Nieba!) mogą być niezapomnianym uzupełnieniem udanego pobytu w Resorcie. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka palenisk: 

  • w ogrodach ośrodka
  • na wzgórzu przyległym do Caryńska Resort & Spa
Nordic walking w Bieszczadach

Nordic walking polecamy wszystkim lubiącym ruch na świeżym powietrzu niezależnie od wieku i przygotowania kondycyjnego. W Caryńska Resort & Spa pożyczą Państwo odpowiedni sprzęt, oferujemy opiekę wykwalifikowanego opiekuna i przewodnika, który udziela także szkoleń poczatkującym. Sport nie wymagający, jednak myli się ten, kto uważa, że wycieczka w dalekie trasy bez odpowiedniego przygotowania to właściwe rozwiązanie. Nasi Goście mogą wyruszać w trasę samodzielnie lub z przewodnikiem i trenerem.

Kort tenisowy w Bieszczadach

Gra oraz lekcje tenisa ziemnego; w ogrodach Caryńska Resort & Spa znajdują się dwa pełnowymiarowe korty tenisowe, do dyspozycji Gości rakiety i piłeczki tenisowe. Ruch i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu to propozycja dla spragnionych aktywnego odpoczynku Gości. W bliskim sąsiedztwie altany Grill Caryńska, pomiędzy uroczym stawem, zabytkowymi dębami pamiętającymi dworską przeszłość Dwernika zapraszamy na kort – niezapomniane wrażenia, przyjemne i satysfakcjonujące zmęczenie po treningu.

Boisko do siatkówki w Bieszczadach

Obok kortów tenisowych znajduje się także boisko do piłki siatkowej, wspaniała zabawa, integracja, szaleństwo i zdrowa rywalizacja - to korzyści wspólnie spędzanego czasu. Polecamy szczególnie Gościom szukającym wrażeń, ruchu i ceniącym sobie aktywny wypoczynek. Aktywność i sport u stóp Połoniny Caryńskiej to niezapomniane wrażenia, udany wypoczynek i radość z aktywności. Propozycja idealna dla grup zorganizowanych, rodzin i przyjaciół. Caryńska Resort & Spa czeka na Państwa.

Atrakcje dla rodzin z dziećmi w Bieszczadach

Rodziny z dziećmi znajdą u nas komfortowe warunki do wspólnego urlopu i wypoczynku. Szereg atrakcji z pewnością przypadnie do gustu zarówno Milusińskim, jak również ich opiekunom.

Dostosowujemy menu w Restauracji Caryńska do dzieci oraz dysponujemy specjalnie dla nich przygotowanymi krzesełkami. W Caryńska Resort & Spa dostępne są także szlafroczki dla dzieci oraz kosmetyki dziecięce do strefy SPA, a także badminton, piłki, skakanki i wiele innych atrakcji...

 

Z Bloga

Kontakt

Caryńska Resort & Spa
38-713 Lutowiska, Dwernik 15

Dział rezerwacji (8:00 - 18:00, pn-pt):
tel. +48 531 992 942
rezerwacje@carynska.bieszczady.pl

Kontakt z obiektem:
tel. +48 13 491 22 50
tel. +48 531 924 465

  •  
  •  
  •  
  •  

Finanse

Dane konta do wpłaty zadatków: 
Caryńska 
Dwernik 15, 38-713 Lutowiska
BOŚ Bank
21 1540 1144 2114 0002 6265 0001

Dane do wystawiania faktur:
Połoniny - Kurort SP. z o.o.
Dwernik 15, 38-713 Lutowiska
NIP 734-304-33-37

Dojazd

Rzeszów ok. 2:30h

Przemyśl ok. 1:40h

Solina ok. 50 min

Granica z Ukrainą ok. 30 min

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej